Menu Zamknij

WARSZTATY WIELKANOCNE 7-8.03.2024 r.

Już tradycją się stało, że przed świętami odwiedza nas Pani Monika Huk i przeprowadza z dziećmi warsztaty z rękodzieła. Tym razem do współpracy zaprosiła również Panią Justynę Sieńko.
W pierwszym dniu warsztatów uczniowie klasy pierwszej oraz zerówki wykonywali kurczaczki z bibuły i styropianowego jajka. Pracy było dużo, ale efekty były niesamowite. W całej klasie zaroiło się od żółtych kurczaczków i wszyscy poczuli atmosferę zbliżających się świąt.
W kolejnym dniu uczniowie klasy drugiej i trzeciej ozdabiali styropianowe jajka metodą decoupage. Jest to bardzo pracochłonna technika, wymagająca cierpliwości, ale prawdziwe cuda wyszły spod rąk dzieci. Następnie dzieci ozdabiały swoje prace jajeczkami, piórkami i bukszpanem, w ten sposób powstały świąteczne stroiki.
Zajęcia przebiegały w miłej atmosferze. Spotkanie było radosne i przeniosło wszystkich w nastrój oczekiwania na utęsknione święta. Wszyscy świetnie się bawili, a patrząc na wykonane prace, można stwierdzić, że mamy wielu utalentowanych uczniów.
Składamy ogromne podziękowania Pani Monice Huk i Pani Justynie Sieńko za poświęcony czas, przygotowanie pomysłów i produktów do zrobienia stroików.
Zapraszamy do dalszej współpracy.
Skip to content