Menu Zamknij

ZABAWA KARNAWAŁOWA

W czwartek 25 stycznia 2024 r.  w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas I-VIII i przedszkola. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez wszystkie dzieci. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w prawdziwą salę balową.
Zjawiskowy wygląd sali wprowadził uczestników w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się znakomicie. Towarzyszyła nam jak każdego roku muzyka w wykonaniu didżeja Maćka. Były ciekawe tańce, konkursy, a zwycięzcy otrzymali nagrody. W czasie przerwy dzieci miały czas na poczęstunek, który przygotowała Rada Rodziców. Była to również okazja do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach. Uczestnicy balu wcielili się w bohaterów znanych bajek i filmów, jednak w tym roku wśród dziewcząt dominowały księżniczki i biedronki.
Czas zabawy szybko minął, zadowoleni i pełni wrażeń uczniowie wrócili do swych domów ze słodkim poczęstunkiem w postaci paczki.
Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna zabawa karnawałowa udała się, serdecznie dziękujemy.
Dziękujemy wszystkim Rodzicom zaangażowanym w przygotowanie uroczystości na czele z Przewodniczącą panią Urszulą Trybalską.
ZOBACZ:
Skip to content