Menu Zamknij

PASOWANIE NA UCZNIA KLASY 1 I NA PRZEDSZKOLAKA

10 października 2023 r. uczniowie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Łubnie oraz grupy przedszkolne w obecności Pana Dyrektora Romana Mryczko oraz pana Wójta Gminy Dynów Wojciecha Piecha, rodziców, nauczycieli oraz wszystkich uczniów zostali przyjęci do grona społeczności uczniowskiej naszej szkoły.
Ślubowanie jest w naszej szkole jednym z ważniejszych wydarzeń dlatego też uroczystość ta miała bardzo podniosły charakter.
Pierwszoklasiści i przedszkolaki ubrani w piękne, kolorowe stroje niecierpliwie oczekiwali na najważniejszy moment uroczystości – pasowania na ucznia. Tradycją od wielu lat jest w naszej szkole, że pierwszoklasistów wita Samorząd Uczniowski oraz starsi koledzy i koleżanki z klasy II, którzy przygotowali wiersze, piosenki i życzenia.
Następnie pierwszoklasiści zaprezentowali przepiękny program artystyczny oraz ślubowali kochać Ojczyznę, być dobrym i wzorowym uczniem, swym zachowaniem i nauką sprawiać wszystkim radość. Rodzice nagrodzili swoje dzieci brawami i słodkim upominkiem.
Po złożeniu ślubowania pan Dyrektor oraz pan Wójt na prośbę uczniów dokonali pasowania przy pomocy drewnianego ołówka.
Życzymy naszym uczniom, by każdy dzień spędzony w naszej szkole był super przygodą. Nasza szkoła jest bowiem miejscem gdzie każdy z was będzie rozwijał swoje zdolności i zainteresowania.
ZOBACZ:
Skip to content