Menu Zamknij

NASZA PRZYGODA Z PŁYWANIEM – BEZPIECZNY I WESOŁY KONIEC

17 maja 2023r. zakończyliśmy 20 godzinny program nauki pływania.
Był to projekt zajęć dla uczniów naszej szkoły w ramach działalności UKS ,,Łubienka”. Zajęcia odbywały się systematycznie raz w tygodniu dwie godziny na basenie ,,Otylia” w Strzyżowie pod okiem wspaniałej pani instruktor Zosi a uczestniczyło w nich 40 uczniów z naszej szkoły. Wyjazdów było dziesięć.
Zajęcia na basenie dały naszym uczniom wiele radości i pewności siebie. W wodzie czują się komfortowo i bezpiecznie. Potrafią panować nad swoim ciałem a większość nurkuje i skacze na głęboką wodę. Wszyscy uczniowie  potrafią przemierzyć kilka długości basenu. Mamy nadzieję, że od września wznowimy wyjazdy i będziemy kontynuować naukę pływania.
Opiekę nad uczniami dodatkowo sprawowali nauczyciele ze szkoły, za co im serdecznie dziękujemy.
Skip to content