Menu Zamknij

Uroczysty apel z okazji przejścia na emeryturę Pani Grażyny Spryszak

W dniu 23.02.2023r. odbył się uroczysty apel z okazji przejścia na emeryturę Pani Grażyny Spryszak. Samorząd naszej szkoły przygotował krótką, ale wymowną akademię, podczas której padło wiele ciepłych słów na temat Pani Grażyny. Wielu absolwentów naszej szkoły zaczynało przygodę z nauką ojczystego języka pod jej opieką, ucząc się obowiązkowości, solidności, pewności siebie i przyjaznych relacji z rówieśnikami. Jest wspaniałym pedagogiem, oddanym wychowawcą, przez wiele lat z zaangażowaniem pełniła funkcję dyrektora naszej szkoły. Wszyscy zapamiętamy znakomite występy, przygotowywane pod okiem Pani Grażyny, które uatrakcyjniały uroczystości szkolne. Podczas apelu nie obyło się bez podziękowań, wspomnień i wzruszeń. Pani Grażyna Spryszak dziękowała za współpracę nauczycielom, dyrekcji szkoły i rodzicom, podkreślając, że będzie pamiętać wszystkie wspaniałe chwile spędzone w szkole wśród dzieci, życzliwych i pomocnych rodziców oraz grono pedagogiczne, z którym pracowała przez wiele lat.

Pani Grażyno! Dziękujemy Pani za wiele lat współpracy, za wszystkie rady, dobre serce, mądrość i wsparcie. Życzymy, aby nowy rozdział życia, który właśnie się zaczyna, był pełen dobrych chwil.

Skip to content