Menu Zamknij

XV Międzyszkolny Konkurs Bożonarodzeniowy „Radosne święta-twórcze święta’’

Tegoroczny Międzyszkolny Konkurs Bożonarodzeniowy, organizowany przez Liceum Ogólnokształcące im Komisji Edukacji Narodowej w Dynowie pod hasłem „Rodzi się Miłość”, przebiegał w czterech kategoriach: literackiej, plastycznej, muzycznej oraz wiedzy o Bożym Narodzeniu.
Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w kategorii plastycznej i quizie wiedzy o Bożym Narodzeniu. W tej pierwszej wzięli udział uczniowie z klasy piątej- Julia Bułdak i Borys Karaś, oraz z klasy szóstej – Martyna Kijowska, Kacper Potoczny, Filip Żebrowski, który zdobył wyróżnienie i Aleksander Myćka, zajmując drugie miejsce.
Ich praca polegała na wykonaniu dowolną techniką plakatu zawierającego przekaz myśli przewodniej konkursu. Natomiast w quizie ,uczestnicy mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę o Bożym Narodzeniu.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy VI : Dawid Hrycko, Filip Żebrowski oraz Aleksander Myćka, który uzyskał drugie miejsce.
Opiekunem uczniów była pani Agnieszka Myćka.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
Skip to content