Menu Zamknij

Mikołaju, Mikołaju…

Mikołaju, Mikołaju…
Dziadzio Mikołaj lasem wędruje w okna zagląda i nasłuchuje
Gwiazdką w okna świeci – gdzie są grzeczne dzieci ???
6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Od samego rana z każdej strony uczniowie wypatrują długo wyczekiwanego gościa. Biegają po korytarzach ubrani na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach. Gdy już się pojawia ten niezwykły gość czeka go niespodzianka w wykonaniu naszych uczniów. Spotkanie z nim przebiega zawsze w bardzo radosnej atmosferze. Dzieci śpiewają Mikołajowi piosenki i recytują piękne wiersze. Są wspólne tańce i piękna zabawa. W zamian za to Św. Mikołaj obdarowuje wszystkie dzieci prezentami. Na twarzach dzieci maluje się uśmiech i szczęście.
Święty Mikołaju dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok.
Skip to content