Menu Zamknij

V BIEG MIKOŁAJKOWY W WYKONANIU NASZYCH UCZNIÓW

4 grudnia uczniowie naszej szkoły od najmłodszych przedszkolaków wraz z rodzeństwem, rodzicami i nauczycielem wychowania fizycznego wzięli udział w V Biegu Mikołajkowym, zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Dynowie przy współpracy ze Stowarzyszeniem Aktywny Dynów.
Tegoroczna edycja skierowana była dla Placówki Opiekuńczo Wychowawczej w Nienadowej a dochód z wydarzenia w całości zostanie przeznaczony dla podopiecznych tego ośrodka. Jak co roku była wspaniała atmosfera i świetna zabawa. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale  i słodycze oraz mieli okazję spotkać się ze Świętym Mikołajem ,który rozdawał grzecznym dzieciom upominki.
Dziękuje bardzo wszystkim uczniom i rodzicom za tak liczne przybycie, aktywny udział i wzorową postawę na rzecz akcji charytatywnej mającej na celu niesienie pomocy potrzebującym.
Do zobaczenia za rok.
Skip to content