Menu Zamknij

SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW

Nasza szkoła po raz pierwszy włączyła się w akcję Lidla „Szkoły pełne Talentów”. Talenciaki ( specjalne kupony) każdy może otrzymać robiąc zakupy w Lidlu. Co ważne (wśród zakupionych produktów muszą być owoce lub warzywa).
Dzięki temu nasza szkoła będzie mogła – za uzbierane Talenciaki odebrać nagrody w postaci sprzętu sportowego, dydaktycznego czy elektronicznego. Zachęcamy wszystkich rodziców, nauczycieli oraz przyjaciół i znajomych naszej szkoły do włączenia się w akcję. Talenciaki można przynosić do szkoły i wrzucać do pudełek, które znajdują się na każdym piętrze lub do swoich wychowawców. Można również przypisać je naszej szkole skanując lub przypisując kod naszej szkoły -Szkoła Podstawowa w Łubnie. Szczegóły akcji na stronie https://tiny.pl/wg8b1
Skip to content