Menu Zamknij

KONKURS FOTOGRAFICZNY „Bezpieczne zabawy podczas białych ferii”

Konkurs fotograficzny
pn.
„Bezpieczne zabawy podczas białych ferii”

 

Uczniowski Klub Sportowy ,,Łubienka” zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pn. „Bezpieczne zabawy podczas białych ferii”. Jego głównym celem jest propagowanie bezpiecznych i atrakcyjnych zabaw dla dzieci podczas wypoczynku zimowego.

Konkurs adresowany jest do uczniów klas I-III oraz od IV do VIII z naszej szkoły. Zadaniem uczestnika konkursu będzie przesłanie jednej fotografii przedstawiającej  swój sposób spędzania wolnego czasu podczas zimowego wypoczynku .

Chętne dzieci za pośrednictwem rodziców, opiekunów prawnych, powinny przesłać  wybrane zdjęcie do dnia 20 lutego 2021 r. na adres poczty elektronicznej k_wegrzyn71@o2.pl

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do  dnia 28 lutego 2021 r.

Komisja konkursowa przyzna I, II i III miejsce w swojej kategorii, za które laureaci otrzymają nagrody.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej naszej szkoły www.zslubno3.pl

 

Krystyna Węgrzyn

Skip to content