Menu Zamknij

Dzień Matki

Dzień 26 maja Święto Matki – to jedno z najpiękniejszych, a z pewnością, najbardziej osobiste święto w roku. Matka – to synonim miłości i dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia, przywiązania, przyjaźni i wiary w to wszystko, co piękne i szlachetne.

W tym dniu wszystkie mamy obdarzane są szczególnymi dowodami miłości. Również uczniowie naszej szkoły klasy od I-VIII nie mogą zapomnieć  o swoich mamach, a swoją szczególną wdzięczność wyrażą zrobieniem pięknej Laurki lub Portretu swojej mamy, zrobią zdjęcie i prześlą na mój adres mailowy lub na messengera , a później będą mogli je obejrzeć w prezentacji na stronie internetowej naszej szkoły  http://www.zslubno3.pl/ .

Czekam do 25 maja, mam nadzieję że mogę  na Was liczyć.

 Powodzenia!

Krystyna Węgrzyn

Skip to content