Menu Zamknij

APEL ŚWIĄTECZNY

20 grudnia 2019 roku w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Najpierw scena należała do przedszkolaków, którzy brawurowo odegrali jasełka. Mali aktorzy wspaniale wczuli się w swoje role, czym zachwycili zgromadzonych na uroczystości nauczycieli, rodziców i uczniów. Następnie młodzież z klas VI i VII przedstawiła program słowno-muzyczny, podczas którego przypomniane zostały najważniejsze tradycje związane z cudownymi Świętami Bożego Narodzenia. Po występach Pan Dyrektor Roman Mryczko podziękował dzieciom i uczniom za występy oraz złożył wszystkim życzenia świąteczne i noworoczne.

Podczas apelu rozstrzygnięty został konkurs na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową, który był zorganizowany przez Samorząd Szkolny. Wyniki konkursu:

I miejsce – Oliwia Sieńko kl. VII

I miejsce – Oliwia Twardy kl.VII

II miejsce – Natalia Gierula kl. V

II miejsce – Magdalena Łazor kl. VII

III miejsce – Kamila Kijowska kl. VII

III miejsce – Jakub Wrona kl. V

Na zakończenie spotkania nastąpiło losowanie nagród dla dzieci, które kupowały ozdoby choinkowe na kiermaszu prowadzonym przez Samorząd Szkolny. Zwycięzcami loterii w tym roku zostali: Karolina Dutka, Milena Łazor, Milan Kocaj, Natalia Kocyła, Kinga Krowiak, Aleksander Myćka, Maciej Surma, Leon Telega, Kamil Trybalski, Zuzanna Zajchowska.

 

Skip to content