Menu Zamknij

Turniej Piłki Siatkowej o Mistrzostwo Gminy Dynów

Po raz pierwszy uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Turnieju Piłki Siatkowej, który odbył się w Szkole Podstawowej w Pawłokomie. Turniej został uroczyście otwarty w dniu 20 marca dla reprezentacji chłopców, a 21 marca dla reprezentacji dziewcząt przez Wójta Gminy Dynów, który był jednym z organizatorów zawodów.

Celem zawodów była popularyzacja piłki siatkowej wśród młodzieży, integracja uczniów szkół z terenu Gminy Dynów oraz rozwijanie współpracy pomiędzy tymi szkołami.

W turnieju uczestniczyły reprezentacje zarówno chłopców jak i dziewcząt z klas ósmych i oddziałów gimnazjalnych wszystkich szkół z terenu Gminy Dynów.

Reprezentacja chłopców naszej szkoły w składzie:

Mateusz Karnas, Klaudiusz Bułdak, Tomasz Szul, Miłosz Kowal, Marcin  Szłapa, Jakub Socha, Przemysław Zajchowski oraz Michał Steliga po rozegranych meczach z drużynami ze Szkoły w Dylągowej, Pawłokomie, Harcie, Ulanicy, Dąbrówce Starzeńskiej zajęła II miejsce na podium.

Reprezentacja dziewcząt w składzie: Dorota Karnas, Aneta Rębiś, Patrycja Gołąb, Amelia Maciołek, Justyna Kustra, Roksana Kustra, Kinga Sieńko, Anna Kiełbasa również po rozegranych spotkaniach tak jak drużyna męska zajęły II miejsce na podium zostając wicemistrzem Gminy Dynów.

Wszystkie drużyny uczestniczące w zawodach otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe w postaci piłek. Zwycięzcom gratulujemy, a organizatorom – Szkole Podstawowej w Pawłokomie oraz Uczniowskiemu Klubowi Sportowemu ,,Jedność” w Dylągowej dziękujemy za zaproszenie.

Opiekunem drużyn był nauczyciel wychowania fizycznego Krystyna Węgrzyn.

 

Skip to content