Menu Zamknij

„Raz, dwa, trzy – Umiesz pływać i ty”

Takim hasłem możemy zakończyć  i  podsumować program 20 godzinnej nauki pływania  realizowany na basenie ,,Otylia” w Strzyżowie dla uczniów z naszej szkoły pod opieką pana Romana Mryczko i pani Krystyny Węgrzyn.

Jego główne cele i założenia zostały zrealizowane a uczniowie nabyli  podstawowe umiejętności pływania. Uczestnictwo w zajęciach wpłynęło także na chęć częstego i systematycznego uprawiania sportu oraz prowadzenia zdrowego i aktywnego trybu życia. Należy podkreślić, że dzieci bardzo chętnie i systematycznie uczestniczyły  w zajęciach prowadzonych na basenie, bez względu na poziom umiejętności i sprawności fizycznej.

Nasi mali pływacy mają lepszą koordynację ruchową, są bardziej sprawni, wykazują się większą odwagą od niepływających rówieśników.   W  wodzie czują się dobrze i pewnie.

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział a opiekunom za troskliwą opiekę. Podziękowania dla rodziców którzy sprawowali także opiekę i nigdy nie odmówili nam swojej pomocy( pani Elżbieta Steliga, pani Jolanta Tworzydło, pani Urszula Trybalska).

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym.

Skip to content