Menu Zamknij

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

23 czerwca 2017 r. o godzinie 9.00 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół   Nr 3 w Łubnie odbyła się uroczystość podsumowania i zakończenia  roku szkolnego 2016/2017. Pan dyrektor wręczył świadectwa oraz nagrody uczniom, którzy ukończyli szkołę  z wyróżnieniem. Ich rodzice  otrzymali listy gratulacyjne. Dyrektor podziękował też rodzicom, wszystkim pracownikom pedagogicznym i niepedagogicznym za całoroczną bardzo dobrą i efektywną współpracę oraz życzył słonecznych i bezpiecznych wakacji.

POŻEGNANIE KLASY III GIMNAZJUM

Coś co się zaczęło musi się kiedyś skończyć. 10 lat temu progi naszej szkoły przekroczyli trochę niepewni sześciolatkowie- rocznik 2001. Dorastali i dojrzewali w jej murach, aby w dniu dzisiejszym pożegnać ją jako absolwenci. Wspomnień było wiele, przypomniano sobie całą historię ich pobytu w prezentacji i filmie specjalnie przygotowanym na tę uroczystość. W koncercie życzeń skierowali w stronę nauczycieli podziękowania za szczególne chwile (często humorystyczne) spędzone wspólnie. Klasa II gimnazjum przygotowała dla każdego absolwenta nagrodę za cechę wyróżniającą ich spośród tak licznej grupy uczniów naszej szkoły. Były one odbierane (jak przystało na  nagrody tak ważnej rangi) na czerwonym dywanie, a wręczone statuetki będą miłą pamiątką na długie lata.

Dyrektor, Grono pedagogiczne, Uczniowie naszej szkoły pragną również pożegnać Panią Elżbietę Marszałek i podziękować za wieloletnie zaangażowanie w pracę dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą szkoły. Dziękujemy Pani za cierpliwość i wyrozumiałość, za uśmiech, za dobre słowo, za wiedzę. Życzymy wspaniałych dni w życiu osobistym, niezawodnego zdrowia , by czas ocalił od zapomnienia wspólnie spędzone chwile, przedeptane ścieżki. Dziękujemy za wzór owocnej, sumiennej i pełnej oddania pracy, z prośbą o zachowanie nas w sercu  i pamięci.

Za wszystko z całego serca dziękujemy!

Skip to content