Menu Zamknij

SZPAK – DYNÓW 28.05.2017r.

Program artystyczny naszej szkoły, miał na celu zaprezentowanie aktywności artystycznej młodzieży. Naszą pasją jest taniec, śpiew oraz gra na instrumentach muzycznych. Czerpiemy z tego radość i dzięki temu potrafimy wyrazić siebie. Na program artystyczny składały się występy następujących uczniów naszej szkoły:

  1. Jako pierwsza zaprezentowała się Joanna Niemiec w piosence pt. „Zapytaj mnie o to kochany”.
  2. Następną wokalistką, była Aleksandra Maciołek, która zaśpiewała piosenkę pt. „Przyjaciel potrzebny od zaraz”.
  3. W następnej kolejności wystąpiła grupa taneczna „Girls”, w której skład wchodzą: Laura Kopacka, Sylwia Surma, Sandra Chromiak, Oliwia Serwatka, Kamila Kijowska, Amelia Sycz, Oliwia Twardy i Patrycja Pękalska.
  4. Jako następna wystąpiła Aleksandra Socha w piosence pt. „Ta sama chwila”.
  5. Kolejną wokalistką była Wiktoria Wolska, która zaśpiewała piosenkę pt. „Piątek”.
  6. W dalszym ciągu wystąpili Hubert Kiełbasa i Michał Steliga w utworze pt. „Fale Dunaju”.
  7. Następnie wystąpiła grupa „Girls” w kolejnej prezentacji.
  8. Kolejno pokazali się Aleksandra Maciołek, Joanna Niemiec i Damian Trzyna w piosence pt. „Zocha”.
  9. Na zakończenie zatańczył Zespół Ludowy Łubienka w tańcach lasowiackich. W skład zespołu wchodzą: Sylwia Surma i Jakub Socha, Joanna Trybalska i Hubert Kiełbasa, Wiktoria Woźniak i Michał Kiełbasa, Justyna Dutka i Patryk Bułdak, Wiktoria Wolska i Maciej Majewski, Aleksandra Socha i Filip Żaczek, Aleksandra Maciołek i Michał Ślączka, Joanna Niemiec i Wojciech Karaś oraz Adriana Cieślik i Dominik Karnas.

 

Skip to content