Menu Zamknij

VI Wojewódzkie Mistrzostwa z Pierwszej Pomocy

9 maja 2017r uczniowie naszego Gimnazjum w składzie: Joanna Niemiec, Joanna Trybalska, Aleksandra Maciołek i Maciej Majewski reprezentowali naszą szkołę podczas zawodów, które odbyły się w Rzeszowie.
Organizatorami zawodów byli Wolontariusze Młodzieżowej Akademii Bezpieczeństwa. Podczas nich uczniowie – reprezentanci wykorzystywali zdobytą wiedzę i umiejętności w praktyce. W trakcie zawodów uczniowie rozwiązywali test z tematyki poruszanej na zajęciach z wolontariuszami, a także udzielali pomocy poszkodowanym w pozorowanych scenkach, które oceniali doświadczeni ratownicy medyczni.
Jesteśmy przekonani, że nasi uczniowie wyniosą z uczestnictwa w tym przedsięwzięciu wiele doświadczeń, nie tylko z pierwszej pomocy, ale także z życia codziennego.
W imieniu wszystkich uczniów i nauczycieli naszej szkoły składamy serdeczne gratulacje.

Szkolny koordynator- K. Wegrzyn

 

 

Skip to content